X-Frame-Options: SAMEORIGIN Drogowe przebudowy | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Drogowe przebudowy

Niebawem przebudowane zostaną drogi w Targanicach-Brzezince, Inwałdzie i Zagórniku. 19 marca w Urzędzie Miejskim w Andrychowie podpisane zostały trzy kolejne umowy poprzetargowe na przebudowy trzech dróg w sołectwach. Wszystkie roboty, warte w sumie niemal 1,4 mln zł wykona DROG-BUD ze Spytkowic. Umowę podpisali burmistrz Tomasz Żak oraz Franciszek Fryc, właściciel DROG-BUDU.
Firma ta przebuduje 542 m drogi na Osiedlu Hulakówka w Zagórniku – za 324 tys. zł; ulicę Pogodną w Targanicach-Brzezince, na długości 719 m – za 539 tys. zł oraz ulicę Spacerową w Inwałdzie na długości 845 m, co będzie kosztować 528 tys. zł. Pierwsze dwie przebudowy, więc w Targanicach i Brzezince oraz w Zagórniku zakończą się do 30 czerwca. Przebudowa Spacerowej w Inwałdzie ma się zakończyć w do 27 sierpnia tego roku.
Przypomnijmy, że tydzień temu podpisano już umowy na następujące inwestycji: chodnik na ul. Centralnej w Sułkowicach Łęgu oraz przebudowę drogi na Osiedlu Gierkówka w Sułkowicach i Targanicach. A w tym roku podpisano też umowy na remont ul. Prusa i ul. Bocznej odnogi ul. Dąbrowskiego, obie w Andrychowie. Łącznie na remonty dróg i chodników w całej gminie zaangażowanych jest 7,5 mln zł z gminnej kasy. Niektóre prace trwają już od starego roku.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij