X-Frame-Options: SAMEORIGIN Dowody osobiste. Ważne!!! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Dowody osobiste. Ważne!!!

Szanowni Państwo, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu miejskiego w Andrychowie uprzejmie informuje iż w związku z wdrożeniem przez Ministerstwo Cyfryzacji dowodów osobistych z warstwą elektroniczną planuje się czasowe przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. W celu zminimalizowania ewentualnych, związanych z tym niedogodności – zarówno po stronie urzędów, jak i obywateli – informujemy:
W środę 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ponownie zostanie włączona 4 marca.

W piątek 1 marca od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Zatem wnioski o dowód można będzie składać maksymalnie do godz. 11.30.z uwagi na fakt iż Wnioski te muszą zostać wysłane do personalizacji w piątek 1 marca do godz. 12.00.

W razie wystąpienia sytuacji, w której nie będzie możliwe wysłanie wniosku do personalizacji przed godz. 12.00 w piątek, obywatel będzie zmuszony złożyć ponowny wniosek po 4 marca o czym zostanie poinformowany.
Wnioski o e-dowody będzie można składać od poniedziałku 4 marca b.r.

co to jest e-dowód

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij