X-Frame-Options: SAMEORIGIN Dobiegł końca projekt „Jeżdżę z głową” 2020 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Dobiegł końca projekt „Jeżdżę z głową” 2020

W 2020r. Gmina Andrychów po raz 9 realizowała projekt „Jeżdżę z głową” w ramach zadania: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Na realizację projektu z budżetu Województwa Małopolskiego gmina otrzymała pomoc finansową w wysokości 18 400,00 zł. Pozostała kwota 40 896,50 zł sfinansowana była z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców. Za udział dziecka w szkoleniu rodzice ponieśli koszt w wysokości 100 zł.

Kurs nauki jazdy na nartach w ramach projektu „Jeżdżę z głową” realizowany był w okresie od 16 lutego do 1 marca 2020 r. na Stacji Narciarskiej Czarny Groń w Rzykach. W projekcie wzięło udział łącznie 90 uczniów klas 3, szkół podstawowych z Gminy Andrychów. Kurs obejmował 20 godzin zajęć nauki jazdy na nartach. Uczniowie uczestniczący w projekcie mieli zapewniony sprzęt tj. narty, buty, kijki oraz kaski. Naukę jazdy na nartach prowadziła szkółka Talarinio. Dzięki realizacji projektu „Jeżdżę z głową” uczniowie zdobyli podstawowe umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach oraz nawyk jazdy w kasku. Zakładanym rezultatem realizacji projektu była również poprawa kondycji oraz podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów.

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij