X-Frame-Options: SAMEORIGIN Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest

Burmistrz Andrychowa ogłasza nabór otwarty wniosków o udzielenie dofinansowania na demontaż wyrobów zawierających azbest na 2016 rok z terenu Gminy Andrychów w związku z realizacją projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Przypominam, że rok 2016 jest ostatnim rokiem realizacji zadania, dlatego też nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym do czasu zakończenia realizacji umowy – zgodnie z kolejnością złożonych wniosków i do wysokości posiadanych środków finansowych.

O dofinansowanie mogą się ubiegać osoby fizyczne. Refundacją objęte zostaną koszty związane z demontażem, odbiorem (załadunkiem, transportem, rozładunkiem) oraz deponowaniem odpadów zawierających azbest na składowisku odpadów niebezpiecznych. Jednocześnie w ramach w/w projektu można składać wnioski o udzielenie pomocy rzeczowej tj. blachy trapezowej dla beneficjantów ostatecznych (osoby o niskich dochodach) uczestniczących w Projekcie w 2016 roku na terenie Gminy Andrychów.

Formularze wniosków oraz załączników dostępne są w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15. pokój 116 (I piętro) lub na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Andrychowie (www.bip.andrychow.eu) w zakładce Ochrona środowiska / Informacje i materiały.

Informacje na w/w temat można uzyskać u Koordynatora Projektu P. Marleny Babik w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, pok. nr 116 oraz pod numerem telefonu (33) 842-99-68.

Zdemontowane we własnym zakresie wyroby zawierające azbest tzw. eternit nie będą odbierane.

Burmistrz Andrychowa
Tomasz Żak

Źródło: Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego | Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Andrychowie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij