X-Frame-Options: SAMEORIGIN Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest

W związku z możliwością pozyskania dodatkowych środków finansowych w ramach projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, Burmistrz Andrychowa ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na demontaż wyrobów zawierających azbest oraz zbiórkę gruzu azbestowego z terenu Gminy Andrychów.

Wnioski należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie (Rynek 15, pok. 116) w nieprzekraczalnym terminie do 20 grudnia 2016r.

W przypadku pozyskania środków, w/w zadanie będzie realizowane tylko do 28 lutego 2017 r., zgodnie z kolejnością złożonych wniosków i do wysokości posiadanych środków finansowych.

O dofinansowanie mogą się ubiegać osoby fizyczne. Refundacją objęte zostaną koszty związane z demontażem, odbiorem (załadunkiem, transportem, rozładunkiem) oraz deponowaniem odpadów zawierających azbest na składowisku odpadów niebezpiecznych, jak również ze zbiórką gruzu azbestowego tj. zdemontowanych już wyrobów zawierających azbest .
Formularze wniosków oraz załączników dostępne są w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15. pokój 116 (I piętro) lub na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Andrychowie (www.bip.andrychow.eu) zakładka ochrona środowiska/informacje i materiały.
Informacje na w/w temat można uzyskać u Koordynatora Projektu P. Marleny Babik w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, pok. nr 116 oraz pod numerem telefonu (33) 842-99-68.

Burmistrz Andrychowa
Tomasz Żak

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij