X-Frame-Options: SAMEORIGIN Czyste powietrze? Ankieta… | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Czyste powietrze? Ankieta…

Nasza Gmina realizuje projekt „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Andrychów”. Mogą Państwo pomóc w jego opracowaniu wypełniając ankietę.

Realizowany projekt polega m.in. na opracowaniu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, w którym zidentyfikowane zostaną działania zmierzające do poprawy jakości powietrza w Gminie poprzez zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, redukcję zużycia energii finalnej i redukcję zanieczyszczeń do powietrza. Zadaniem planu jest ułatwienie pozyskania środków finansowych na te działania.

W zakresie opracowanego Planu gospodarki niskoemisyjnej znajdują się m.in.:

  • Identyfikacja obszarów problemowych,
  • Źródła finansowania inwestycji,
  • Wyniki inwentaryzacji emisji CO2,
  • Działania i środki zaplanowane na okres objęty Planem.

Zaplanowanie tych działań wymaga jednak zebrania rzetelnych danych, dlatego Urząd Miejski zwraca się z prośbą do mieszkańców oraz podmiotów usługowych o wypełnienie ankiet w zakresie zużycia paliw i energii. Uzyskane dane pozwolą na oszacowanie wielkości emisji CO2 w gminie oraz rozpoznanie możliwości m.in. w zakresie: instalacji/modernizacji nowych źródeł ciepła, instalacji OZE (odnawialne źródła energii) oraz termomodernizacji budynków.

Prosimy o składanie wypełnionych ankiet do specjalnie oznaczonych skrzynek znajdujących się:

  • na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Andrychowie (Rynek 16),
  • w redakcji Nowin Andrychowskich (Krakowska 74, podziemia Miejskiej Biblioteki Publicznej),
  • w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie (Krakowska 74),
  • bądź mailowo na adres: ankiety@andrychow.eu

Ankiety zostały przekazane do Państwa skrzynek pocztowych jako druk bezadresowy w dniach 15.02.2016 r. – 18.02.2016 r. Można również wypełnić wersję elektroniczną Ankieta dla Mieszkańców i Podmiotów Usługowych pobraną ze strony internetowej Urzędu Miasta.

pdf

Ankieta jest również dostępna w wersji ankieta on-line.

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij