X-Frame-Options: SAMEORIGIN Czcigodna Stulatka | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Czcigodna Stulatka

Pani Aniela Koper obchodzi setne urodziny. Dziś, 3 kwietnia odwiedzili ją zacni goście z życzeniami, listami gratulacyjnymi i bukietem stu róż. Pani Aniela pochodzi z Kowalewa na kielecczyźnie, a do Andrychowa sprowadziła się razem z mężem w 1959 r. Przyjechali tutaj do pracy i zostali na całe życie. Stulatka, która na emeryturę przeszła 40 lat temu pracowała w AZPB, a od 1960 roku mieszka z rodziną w tym samym mieszkaniu w centrum miasta. Ma pięcioro dzieci i tyle samo wnuków, ośmioro prawnuków i dwoje praprawnuków. Kiedyś była amatorką wycieczek i pielgrzymek do miejsc świętych, obecnie bardzo lubi programy przyrodnicze w telewizji.

Panią Anielę Koper odwiedzili dzisiaj: Grażyna Łoboda – Sekretarz Miasta, Roman Babski – przewodniczący Rady Miejskiej i Mirosław Wasztyl, zastępca Burmistrza Andrychowa. Goście przynieśli prezenty i życzenia od premiera, wojewody i burmistrza, a także wielki kosz z kwiatami. Obecni byli też przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, którzy również przywieźli miłe niespodzianki: kwiaty i podwyżkę emerytury. Gospodarze, czyli dzieci Pani Anieli poczęstowali gości kawą i ciastem.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij