X-Frame-Options: SAMEORIGIN Coraz więcej nowych dróg | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Coraz więcej nowych dróg

Do tej pory z tegorocznego budżetu wydano na inwestycje w Andrychowie 8 mln 134 tys. zł. Spore wydatki ponoszone są między innymi na niepozorne, boczne drogi, które jednak stanową dojazd do wielu posesji.

 

Przykładem takich ulic jest Tkacka Boczna, Kamieńcowa, dojazd do stacji paliw w Sułkowicach czy droga przez Osiedle Biadasów do ulicy Wyzwolenia. Jeszcze niedawno były to albo drogi bardzo zdewastowane, pełne dziur, albo gruntowe. Dziś są nie tylko w pełni przejezdne, ale też bywają bardzo atrakcyjnymi szlakami dla spacerowiczów. To nie koniec tegorocznych wydatków na takie gminne drogi, bo jak powiedział nam burmistrz Tomasz Żak, niebawem rozpocznie się także przebudowa np. Sadowej. A odcinek bocznej drogi do stacji paliw w Sułkowicach zostanie przedłużony po szlaku gruntowej drogi między polami aż do wspomnianej Sadowej.
Ponieważ wielu z nas nie zapuszcza się w boczne uliczki, postanowiliśmy zrobić im zdjęcia, aby wszyscy mogli się im przyjrzeć.
IMG_0445 1-ban2015

Źródło: Coraz więcej nowych dróg – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij