X-Frame-Options: SAMEORIGIN Budują chodnik w Rzykach | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Budują chodnik w Rzykach

Większość wiosek gminy Andrychów doczekała się chodników. W Rzykach mieszkańcy będą mogli bezpiecznie iść wzdłuż głównej trasy, gdyż już od połowy listopada trwa przebudowa pobocza drogi 1737 K .

Na trasie z Andrychowa do Rzyk można zaobserwować  zwiększający się z roku na rok ruch samochodowy, często turystów i gości udających się m. in. do ośrodka Czarny Groń.  Inwestycja za 660 tys. zł realizowana będzie przez powiat i gminę Andrychów, z czego 330 tys. zł pochodzić będzie ze środków Powiatu Wadowickiego, a drugą połowę wyda Gmina Andrychów. Jak dowiadujemy się ze strony internetowej Starostwa Powiatowego w Wadowicach budowa chodnika w Rzykach podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wykonawca – Mateusz Gancarczyk z firmy BRUK-SPEC Przedsiębiorstwo Budowlane Śleszowice – zobowiązał się jeszcze w tym wykonać minimum połowę wartości tej inwestycji, która w całości ma zostać ukończona w terminie do 30 września 2016 roku.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij