X-Frame-Options: SAMEORIGIN Boisko czeka na uczniów | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Boisko czeka na uczniów

Przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Andrychowie jest już gotowe wielofunkcyjne boisko i inne obiekty sportowe, jak np. skocznie. Po wakacjach zaczną z nich korzystać uczniowie.
Całość kosztowała 1,4 mln zł, a prace wykonała firma INŻ-BUD z Makowa Podhalańskiego. Firma ta ma już w swym dorobku inne wykonane w gminie Andrychów obiekty, jak np. nowe boiska i tereny sportowe przy szkole w Sułkowicach Łęgu. W wymienionej kwocie 1,4 mln zł jest 300-tysięczna dotacja z Ministerstwa Sportu.
Aby wszystko wyglądało tak, jak obecnie, wykonawca musiał najpierw wykonać roboty rozbiórkowe wraz z wycinką starej zieleni, ponowne ukształtować teren, razem z wzmocnieniem skarp, co widać na zamieszczonej poniżej fotografii. Konieczne było także wykonanie chodników, schodów, placów zabaw z obiektami i parkingu z betonowej kostki. Nowe boisko i skocznia w dal mają nawierzchnię poliuretanową, a do tego wokół boiska jest nowe ogrodzenie, ławki i kosze na śmieci. Uczniowie „Czwórki” będą korzystać z tych obiektów już dosłownie za kilka dni.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij