X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zdrowie z natury | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zdrowie z natury

W dniu 05.09.2019 r. w Czytelni MBP odbyło się spotkanie seniorów z Klubu Seniora „Zawsze Młodzi” z Panią Agatą Gasidło-Kocierz – przedstawicielką firmy „Siberian Wellness”.
Firma ta powstała w Nowosybirsku i jak twierdzi producent, produkuje produkty o najwyższej jakości, pomagające poprawić zdrowie, a nawet przywrócić piękno. Produkty tej firmy są obecnie popularne w wielu krajach.
Spotkanie rozpoczęło się projekcją ciekawego filmu o roślinach leczniczych rosnących na Syberii. Następnie Pani Agata Gasidło-Kocierz zaprezentowała różne produkty firmy omawiając ich właściwości oraz zastosowanie. Wszystkie preparaty wytwarzane przez w/w firmę wytwarzane są na bazie ziół leczniczych. Z tego powodu produkty zdrowia syberyjskiego (suplementy diety, kosmetyki, żywność) są bardzo skuteczne, mają szeroki zakres pozytywnych skutków dla organizmu człowieka.
Na zakończenie spotkania bibliotekarki zaprezentowały seniorkom nowości książkowe poświęcone ziołolecznictwu.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij