X-Frame-Options: SAMEORIGIN O finansach w bibliotece -projekt | Archiwalna strona Gminy Andrychów

O finansach w bibliotece -projekt

W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się dziś (11 grudnia) uroczyste podsumowanie kolejnej edycji projektu „O finansach… w bibliotece”.
Uczestnikami zajęć były osoby, które ukończyły 50. rok życia. Kurs był realizowany pod patronatem Narodowego Banku Polskiego, organizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a odbywał się od maja br.
Celem przedsięwzięcia było nabycie przez uczestników kursu wiedzy i umiejętności
z zakresu edukacji ekonomicznej. Bardziej zaawansowani tę wiedzę czy umiejętności poszerzali. Zajęcia poświęcone były m.in. bankowości internetowej, płatnościom bezgotówkowym, zakupom przez Internet, ubezpieczeniom i dziedziczeniu.
Uczestnicy odebrali dziś certyfikaty i drobne upominki. Wręczali je skarbnik gminy Andrychów Dorota Żywioł oraz dr Wojciech Momot z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Ceremonia odbyła się w obecności dyrektor MBP Sylwii Błasiak. Na koniec był też tort i słodki poczęstunek… W spotkaniu wzięła udział Barbara Pękala, która prowadziła zajęcia z dziedziny ubezpieczeń. Na uroczystość nie mógł przybyć dyrektor w Andrychowskim Banku Spółdzielczym Tomasz Świątek, także należący do grona wykładowców. Realizatorkami projektu z ramienia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie były Kazimiera Byrska i Barbara Kryta.

Więcej  O finansach

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij