X-Frame-Options: SAMEORIGIN My się zimy nie boimy! Edycja 2020 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

My się zimy nie boimy! Edycja 2020

Tegoroczne zajęcia dla dzieci, organizowane podczas ferii zimowych pt. „My się zimy nie boimy” odbywały się w dniach 4.02-7.02. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z książką „Feliks u dzieci na krańcach świata: listy od podróżującego pluszowego zająca” autorstwa Annette Langen. Wspólnie czytali kolejne fragmenty opowiadania oraz listy, które bohater wysyłał do swojej przyjaciółki Zosi. A gdzież to Feliks nie bywał!? Od Laponii przez pustynne wioski Tuaregów, kosmopolityczne San Francisco aż do Nowej Zelandii i słonecznego Tel-Awiwu. Uczestnicy zajęć stworzyli w grupach kolorowe mapy podróży królika, uzupełnione zdjęciami egzotycznych miejsc, miejscowych ludów czy barwnych zwierzaków.

Ogromną frajdą dla dzieci było wspólne granie w gry planszowe.

Tematem ostatniego spotkania były tradycyjne formy korespondencji – list, pocztówka, telegram. Uczestnicy zaprojektowali pocztówki inspirowane baśniami Andersena, braci Grimm czy Krainą Czarów, a także pisali wiadomości z odległych krain i w wymyślonych przez siebie językach, ale z zachowaniem wszystkich cech charakterystycznych dla listu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny czas i zapraszamy na kolejne zajęcia!

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij