X-Frame-Options: SAMEORIGIN Andrychowskie Babie Lato | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Andrychowskie Babie Lato

ANDRYCHOWSKIE BABIE LATO | II Edycja

Ważna informacja !!!!

1. Wszystkie osoby wybierające się na koncert Andrychowskie Babie Lato samochodem proszone są o umieszczenie białej kartki A4 za przednią szybą – ułatwi to służbom porządkowym kierowanie ruchem.
2. Parking dla osób przybywających na koncert: ul. Przemysłowa (Plac Targowy)
3. Wejście na imprezę wyłącznie za okazaniem stosownego i WAŻNEGO BILETU WSTĘPU oraz OPASKI wydawanej w dniu imprezy w wyznaczonych punktach (Kasa i Biuro Organizacyjne).
4. Nie stój w kolejce – kup bilet online na www.kultura.andrychow.eu (zakończenie sprzedaży 12 września, godz. 14.00)
5. Obowiązują dwa regulaminy: Regulamin Imprezy Masowej oraz Regulamin Obiektu dostępne na www.kultura.andrychow.eu oraz w miejscu imprezy.

mapa_babie_lato

Program:

 • 16:45 10 lat „Twojego Radia Andrychów”
 • 17:00 Koncert – Zespół IMPRESSED
 • 17:40 „Twoje Radio Andrychów” w plenerze
 • 18:00 Koncert – TERESA WERNER
 • 19:15 „Twoje Radio Andrychów” w plenerze
 • 19:30 Koncert – Zespół BOYS
 • 21:00 Dyskoteka pod Gwiazdami – prowadzi DJ Aleksander GORTAT

Parking na terenie Oddziału Urzędu Celnego w Andrychowie, ul. Przemysłowa 8

Dodatkowe atrakcje:

 • Jesienne Smaki Andrychowa
 • Babie Lato – warsztaty artystyczne
 • Stoisko „Rynek Sztuki”
 • Kiermasz rękodzieła artystycznego

Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała”, „Kocham swoje morze”. Jej piosenki oraz teledyski, których jest już ponad szesnaście, regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album „Spełnić marzenia”, którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów, którzy od ponad roku prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki.

Królowa jest tylko jedna!

Źródło: www.teresawerner.pl

Zespół BOYS to książkowy przykład jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw wszelkim nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziewięćdziesiątych. Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: „gramy dla ludzi…”.

Miliony pomysłów na krecaję muzycznego „ja” starali się systematycznie prezentować, a tym samym doskonalić na każdej – bez wyjątku – imprezie plenerowej, dyskotekowej czy kulturalnej. Niekończące się próby, reakcje publiczności, doradztwo artystyczne ludzi „z branży” doprowadziło grupę pięciu chłopaków do kreacji własnej scenicznej osobowości – za nazwą BOYS przyszedł stosunkowo niepowtarzalny styl muzyczny. Mimo wyjątkowo dużej, jak na tamten okres, konkurencji to właśnie formacji BOYS udaje się wydać pod flagą firmy fonograficznej Blue Star pierwszy materiał pt.: „Dziewczyna z marzeń”. To był rok 1991. Materiał prócz takich hitów jak: „Wolność” czy tytułowa „Dziewczyna z marzeń”, staje się krokiem milowym w raczkującym jeszcze nurcie polskiej muzyki – ówcześnie znanym jako „muzyka chodnikowa”.

Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stałe wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: „gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia”.

Źródło:www.boys.art.pl

Zespół Impressed jest młodym zespołem z Bielska-Białej. Istnieje od 2007 roku i łączy w pracy profesjonalizm zawodowych muzyków z muzykalnością zawodowych profesjonalistów. Gra wyłącznie na żywo, bo ich mało rozgarnięty klawiszowiec zgubił wszystkie dyskietki z playbackiem. Klienci mówią, że to dobrze. A oni mówią… Klient ma zawsze rację. Od samego początku postawili na ciągłą eskalację różnorodności artystycznej.* W konsekwencji tego dzisiaj nawet sami nie potrafią siebie zaszufladkować. I tak na pytanie „co gracie?” muszą do znudzenia odpowiadać innym pytaniem „a co państwo chcecie usłyszeć?”. Na pytanie „ile bierzecie” mogą tylko odrzec „nie bierzemy i nie pijemy”, a gdy ktoś zapyta „kim wy właściwie jesteście” odpowiadają z dumą „jesteśmy Impressed!”

www.impressed.pl

Podczas koncertów świętować będziemy również 10-lecie istnienia Twojego Radia Andrychów.

Organizator: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Cena biletu: 10 zł | Dzieci do 3 lat: wstęp wolny | Dzieci od 3 – 13 lat: 5 zł
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918.
Bilety online: www.kultura.andrychow.eu i www.ticketpro.pl

Kasa biletowa MDK czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 20.00

55dd93e50004bc49100003200258.image

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij