X-Frame-Options: SAMEORIGIN 77 rocznica wybuchu II wojny światowej | Archiwalna strona Gminy Andrychów

77 rocznica wybuchu II wojny światowej

W 77. rocznicę napaści wojsk hitlerowskich oraz sowieckich na Polskę oddany zostanie hołd Obrońcom Ojczyzny poległym na polach bitew i pomordowanym w obozach zagłady.

1 września 2016 (czwartek)

godz. 12.00 – uroczyste złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą upamiętniającą POLEGŁYCH W WALKACH O WOLNĄ I NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ (przy ul. Rynek, w pobliżu Urzędu Miejskiego)
17 września 2016 (sobota)

godz. 9.00 – uroczyste złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą upamiętniającą POLEGŁYCH W WALKACH O WOLNĄ I NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ (przy ul. Rynek, w pobliżu Urzędu Miejskiego)
Zbiórka uczestników:

1 września – godz. 11.45 przed Urzędem Miejskim w Andrychowie, Rynek 15
17 września – godz. 8.45 przed Urzędem Miejskim w Andrychowie, Rynek 15

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach Mieszkańców Ziemi Andrychowskiej, Przedstawicieli Zakładów Pracy, Instytucji, Stowarzyszeń oraz delegacje Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych wraz z Pocztami Sztandarowymi

Roman Babski
Przewodniczący Rady Miejskiej w Andrychowie

Tomasz Żak
Burmistrz Andrychowa

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij