X-Frame-Options: SAMEORIGIN 200 lat Pani Ludwiko! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

200 lat Pani Ludwiko!

Pani Ludwika Żydek z Andrychowa 1 lutego skończyła sto lat. Dziś (3.02) jubilatkę odwiedził z-ca burmistrza Andrychowa Mirosław Wasztyl, sekretarz gminy Grażyna Łoboda oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wszyscy zebrani złożyli pani Ludwice życzenia zdrowia, pomyślności i odśpiewali głośno „Dwieście lat!”. Były kwiaty (bukiet stu róż), prezenty, urodzinowy tort oraz listy gratulacyjne od burmistrza Tomasza Żaka i premier Ewy Kopacz.
Jubilatka do dziś zachowała mnóstwo energii, chętnie dzieli się wspomnieniami z rodziną i każdym, kto ją odwiedzi. Jeszcze niedawno bawiła się na weselu wnuczki do białego rana.
Urodziła się we Frydrychowicach, pochodzi z wielodzietnej rodziny. Przez wiele lat zajmowała się wychowywaniem dzieci, a potem pracowała jako kucharka w andrychowskich restauracjach (stołówkach).
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij