X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zmiany miejscowych planów dla Inwałdu i Roczyn | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zmiany miejscowych planów dla Inwałdu i Roczyn

Przekazujemy informacje jakie otrzymaliśmy z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące kolejnych opóźnień w zmianach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Uprzejmie zawiadamiam, że wniosek z dnia 11 stycznia 2018 roku (…) w sprawie przeznaczenia na cele nierolnicze 34,3892 ha gruntów rolnych klas III położonych w obrębie Inwałd, zostanie rozpatrzony do końca listopada 2018 roku.

Uprzejmie zawiadamiam, że wniosek z dnia 11 stycznia 2018 roku (…) w sprawie przeznaczenia na cele nierolnicze 39,0353 ha gruntów rolnych klas III położonych w obrębie Roczyny, zostanie rozpatrzony do końca listopada 2018 roku.

Przepraszając za przesunięcie terminu rozpatrzenia wniosku informuję, że sytuacja ta spowodowana jest dużą ilością oraz złożonością tego rodzaju spraw, które rozpatrywane są według kolejności wpływu.

Informacja o przesunięciu terminu rozpatrzenia wniosku Burmistrza
uniemożliwia zakończenie procedury zmiany miejscowych planów
zagospodarowania przestrzennego.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij