X-Frame-Options: SAMEORIGIN Złóż PIT w sobotę | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Złóż PIT w sobotę

Urząd Skarbowy w Wadowicach zaprasza na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia urzędnicy będą czekać na podatników we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce. To dodatkowa okazja, by złożyć roczne zeznanie podatkowe lub uzyskać pomoc w jego wypełnieniu.
Termin rozliczenia rocznego zeznania podatkowego mija w tym roku w poniedziałek 2 maja, jednak nie warto czekać z rozliczeniem do końca tego okresu. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać deklarację podatkową przez Internet, mogą odwiedzić swój urząd w sobotę 16 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00.
Dzień Otwarty to również znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i wyjaśnienia wątpliwości związanych z rozliczeniem. Do tej pory w formie elektronicznej w US Wadowice złożone zostało ponad 60% najpopularniejszych zeznań rocznych PIT-37 (tj. ponad 22 tys.) – informuje Adam Kosek, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wadowicach. W Urzędzie Skarbowym w Wadowicach przygotowane będą dodatkowe punkty informacyjne, a odwiedzający będą mieli do dyspozycji broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg. Ponadto o godz. 10.00 odbędzie się szkolenie w zakresie wypełniania i wysłania PIT w formie elektronicznej.
Podczas Dnia Otwartego promowana będzie możliwość elektronicznego rozliczania się z fiskusem (system e-Deklaracje oraz Portal Podatkowy). Przygotowane zostało specjalne stanowisko komputerowe, na którym można będzie złożyć zeznanie podatkowe przez Internet z instruktażem prowadzonym przez pracownika urzędu. W tym celu należy zabrać ze sobą informacje od płatników, dokumenty potwierdzające prawo do ulg oraz dokument tożsamości.
Dzień Otwarty organizowany jest we wszystkich urzędach w całej Polsce.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij