X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zgłoszenia kandydatów na sołtysów i członków rad sołeckich tylko do 29 maja 2015 r. | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zgłoszenia kandydatów na sołtysów i członków rad sołeckich tylko do 29 maja 2015 r.

Na podstawie § 22 Statutów Sołectw: Brzezinka, Inwałd, Roczyny, Rzyki, Sułkowice-Bolęcina, Sułkowice-Łęg, Targanice, Zagórnik przyjętych uchwałami nr od L-475-14 do L-482-14 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 25 września 2014r., Gminna Komisja ds. Wyborów Sołeckich w Gminie Andrychów informuje: zgłoszenia kandydatów na sołtysów i członków rad sołeckich, jak również kandydatów na członków sołeckich komisji wyborczych dokonuje się w siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej, tj. w Urzędzie Miejskim w Andrychowie przy ul. Rynek 15 – sala konferencyjna, IIp. w dniach od 20 do 29 maja 2015r. (w godzinach od 7.30 do 15.30).
Kandydata na sołtysa lub członka rady sołeckiej może zgłosić każdy mieszkaniec sołectwa uprawniony do głosowania.
Kandydatów do sołeckich komisji wyborczych mogą zgłaszać tylko kandydaci na sołtysa lub członka rady sołeckiej.
Członkiem komisji wyborczej nie może być osoba kandydująca ani osoba będąca w stosunku do kandydata zstępnym, wstępnym, małżonkiem, rodzeństwem.
Druki zgłoszeń można pobrać w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, ul. Rynek 15, pok. nr 225, IIp oraz ze strony internetowej andrychow.eu – zakładka: Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich 2015. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem numer telefonu 33 842 99 99 (Wydział Administracji).
Przewodniczący Gminnej Komisji ds. Wyborów Sołeckich
(-) Halina Pilch
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij