W kwietniu andrychowski Zakład Gospodarki Komunalnej przeprowadzi zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Odpady zostaną odebrane bezpośrednio z naszych posesji. Mieszkańcy osiedli i budynków wielorodzinnych będą mogli zostawić odpady przy altanach śmieciowych w dniach 29-30 kwietnia.
KOMUNIKATY ZGK:
=== DLA BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH! ===
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że w miesiącu kwietniu 2016 r. bezpośrednio spod Państwa posesji odbędzie się ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH (w tym zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte opony do samochodów osobowych), która zostanie zrealizowana w drugim terminie odbioru odpadów (w terminie odbioru odpadów zmieszanych, odpadów zielonych, szkła i popiołu). Prosimy o przygotowanie odpadów wielkogabarytowych do godziny 6:00 w dniu odbioru.
Za odpady wielkogabarytowe rozumie się odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. UWAGA: do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się wszelkiego rodzaju odpadów z budów i remontów.
Z poważaniem
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W ANDRYCHOWIE
=== DLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH! ===
Wywóz odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i zużytych opon z budynków wielorodzinnych!
Wyłącznie w dniu 29 kwietnia 2016 r. |
Osiedle Lenartowicza, Włókniarzy, ul. Metalowców, ul. Starowiejska, ul. 27 Stycznia oraz pozostałe budynki wielorodzinne usytuowane po prawej stronie Wieprzówki. |
Gdzie zostawić odpady? przy altanach śmietnikowych budynków wielorodzinnych. |
Wyłącznie w dniu 30 kwietnia 2016 r. |
Osiedle Żwirki Wigury oraz pozostałe budynki wielorodzinne usytuowane po lewej stronie Wieprzówki. |
Gdzie zostawić odpady? przy altanach śmietnikowych budynków wielorodzinnych. |
UWAGA: Odpady należy wystawić w dniu wywozu najpóźniej do godz. 9.00 !!!