X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zarzeczna po przebudowie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zarzeczna po przebudowie

Zakończył się generalny remont ul. Zarzecznej w Roczynach. Za 948 tys. zł przebudowano dwa kilometry drogi. Zobaczcie, jak wyglądała jeszcze pół roku temu, a jak dziś.

We wrześniu ogromna część Zarzecznej wyglądała fatalnie, co widać na zdjęciach z tego okresu. Mieszkańcy od dawna narzekali, że bardzo źle się tamtędy jeździ, a przecież przy Zarzecznej stoi dużo domów mieszkalnych, bo to jedna z najdłuższych ulic w Roczynach.
We wrześniu 2015 w Urzędzie Miejskim burmistrz Tomasz Żak podpisali umowę z Franciszkiem Frycem właścicielem Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowo-Mostowego GROG-BUD ze Spytkowic, wykonawcy robót, który wygrał przetarg. Wartość zadania oszacowano na 948 tys. zł, a termin ukończenia prac wyznaczono 31 marca 2016 r. W ramach tej inwestycji miała być nie tylko położona nowa nawierzchnia, ale też DROG-BUD miał wykonać pobocza i zjazdy do posesji, odwodnienia drogi oraz umocni skarpy. Byliśmy tam wczoraj, aby zobaczyć, jak dziś wygląda Zarzeczna. To, co tam zobaczyliśmy pokazujemy na zdjęciach.

Źródło: Zarzeczna po przebudowie – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij