X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wznowienie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wznowienie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze

Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  wznowił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze, prowadzony przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW).

Szczegółowe informacje o przedmiotowym programie znajdą Państwo ma stronie https://www.wfos.krakow.pl/czyste-powietrze/. Kontakt telefoniczny pod numerami: 502 073 066 oraz 12 422 94 90 wew. 2; email: czyste.powietrze@wfos.krakow.pl.

Rezerwacji terminu w celu umówienia spotkania z pracownikiem WFOŚiGW w Krakowie w sprawie uzyskania informacji dotyczącej złożenia wniosku w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze można dokonać pod numerem telefonu: +48 504 923 059.

Dodatkowa filia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie znajduje się w Oświęcimiu na ul. Łukasza Górnickiego 1wejście od ul. Dąbrowskiego, 32-600 Oświęcim, czynna w czwartek  i piątek w godzinach od 8.00 do 15.00.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij