X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wyremontują drogi w Zagórniku i Roczynach | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wyremontują drogi w Zagórniku i Roczynach

W czwartek 12 listopada w Urzędzie Miejskim zostały podpisane umowy na przebudowę dwóch dróg w gminie Andrychów: na os. Biadasów I w Zagórniku i remont ul. Modrzewiowej w Roczynach.

Przebudowę drogi na os. Biadasów I w Zagórniku podpisali Burmistrz Tomasz Żak, jego zastępca Mirosław Wasztyl, skarbnik gminy Dorota Żywioł oraz Witold Fasunek, prezes zarządu firmy PRDM w Wadowicach, odpowiedzialnej za wykonanie prac. W ramach zadania zostaną wykonane jezdnia, pobocza i zjazdy, robotnicy wyremontują też urządzenia odwadniające i umocnią skarpy. Termin zakończenia robót budowlanych upływa 31 marca 2016 roku, a koszt inwestycji to ponad 166 tys. złotych.

Wkrótce ruszą także prace związane z przebudową ul. Modrzewiowej w Roczynach. Przetarg wygrała firma Eurovia z Bielan Wrocławskich. Zakres prac jest bardzo podobny – wykonanie jezdni, poboczy, zjazdów. Oczywiście w obu przypadkach wykonawcy są zobowiązani opracować projekt organizacji ruchu na czas remontu, oznakować i zabezpieczyć teren budowy, zorganizować zaplecz, etc… TKoszt przebudowy ul. Modrzewiowej to prawie 742 tys. zł, a prace mają zakończyć się do końca sierpnia przyszłego roku.

Źródło: Wyremontują drogi w Zagórniku i Roczynach – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij