X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

Burmistrz Andrychowa uprzejmie informuje, iż producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w terminie:

od 1 lutego 2016 r. do 29 lutego 2016 r.

Do wniosku o zwrot podatku dołącza się faktury VAT albo ich kopie (wraz z oryginałem do wglądu), stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku tj. od 1 sierpnia 2015r. do 31 stycznia 2016r.

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego
do produkcji rolnej dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie w zakładce – BIP – Deklaracje podatkowe lub w Wydziale Finansowo – Księgowym, Referat Wymiaru Podatku i Opłat Urzędu Miejskiego w Andrychowie pokój nr 08.

Wypełnione w całości wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15, Wydział Finansowo – Księgowy, Referat Wymiaru Podatku i Opłat pokój nr 08, w godzinach od 7.30 do 15.30 w poniedziałek, środa, czwartek, piątek, a we wtorek w godzinach od 7.30 do 17.00 .

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij