X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

Burmistrz Andrychowa uprzejmie informuje, iż producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w terminie: od dnia 3 lutego 2020 r. do dnia 2 marca 2020 r.

Do wniosku o zwrot podatku dołącza się faktury VAT albo ich kopie (wraz z oryginałem do wglądu) , stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku tj. od dnia 1 sierpnia 2019 r. do dnia 31 stycznia 2020 r. Burmistrz Andrychowa informuje, iż w związku ze zmianą sprawozdań niezbędne jest podanie numeru Polskiej Klasyfikacji Działalności – sekcja A (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo) w zakresie prowadzonej działalności rolniczej oraz wielkości beneficjenta pomocy.

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie w zakładce – Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Andrychów – Deklaracje podatkowe lub w Wydziale Finansowo – Księgowym, Referat Wymiaru Podatku i Opłat Urzędu Miejskiego w Andrychowie pokój nr 08.

Wypełnione w całości wnioski wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15, Wydział Finansowo – Księgowy, Referat Wymiaru Podatku i Opłat pokój nr 08, w godzinach od 7.30 do 15.30 w poniedziałek, środę, czwartek, we wtorek w godzinach od 7.30 do 17.00, a w piątek w godzinach od 7.30 do 14.00 .

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij