X-Frame-Options: SAMEORIGIN VII Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki | Archiwalna strona Gminy Andrychów

VII Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki

15 września 2019 r. w centrum Andrychowa – odbędzie się już po raz siódmy impreza charytatywna pod nazwą Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki.

Organizatorzy wyznaczają dwie trasy:
Trasę pieszą można pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem, pojedynczo lub w grupie.
Trasa rowerowa przeznaczona jest dla rowerzystów jak również dla osób poruszających się na deskorolce, rolkach lub hulajnodze.
Nie liczy się czas przebycia lecz ilość pokonanych okrążeń. Dla najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Podczas biegu na Placu Mickiewicza odbędzie się zbiórka pieniężna, którą przeprowadzi Fundacja Promyczek z Andrychowa. Liczy się każdy grosz ponieważ zebrana kwota będzie przekazana na leczenie chorego dziecka z Gminy Andrychów.
Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki jest imprezą, która pomaga chorym dzieciom jak również promuje zdrowy tryb życia.

Dzięki Uczestnikom, zbiórka publiczna w czasie VI Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki wyniosła 19 122,01zł. ABS Bank Spółdzielczy zadeklarował 0,10 zł za każde okrążenie. Wspólnie pokonaliśmy ich 16 500 dzięki czemu na konto biegu wpłynęło dodatkowe 1 650,00 zł.

15 Października 2018r. Burmistrz Andrychowa przekazał mamie Bartusia, dla którego organizowaliśmy zbiórkę publiczną, symboliczny czek na kwotę  23 223,61zł.

UWAGA! UWAGA!

Ruszyły ZAPISY ONLINE lub BIEG.ANDRYCHOW.EU

Nasza mała Bohaterka pochodzi z Roczyn. U Karolinki w trzeciej dobie życia doszło do zatrzymania oddechu i krążenia.  Dziewczynka ma problemy z napięciem mięśniowym. Dziewczynce założono rurkę tracheotomijną oraz endoskopową gastrostomie PEG, przez którą podawane jest jedzenie. Rozwój psychoruchowy jest znacznie opóźniony dlatego podczas biegu będziemy zbierali na rehabilitację oraz leczenie. Kochane Zbóje pamiętajcie, pomagając innym pomagamy również sobie!

UWAGA!!!
Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w VII Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki zgłaszają się do biura zawodów pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub z podpisanym  oświadczeniem o zgodzie na udział dziecka w VII Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki.

Program:
9:00
Otwarcie biura zawodów

11:40
Rozgrzewka

12:00
– Uroczyste rozpoczęcie VII Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki
– Pierwsze okrążenie – uczestnicy pokonywać będą w towarzystwie Orkiestry Dętej Andropol.

12.00 – 16.00
– Uczestnicy imprezy pokonują trasę wybraną techniką (trasa piesza lub rowerowa)
– Warsztaty plastyczne dla dzieci, dmuchańce, konkursy dla dzieci
– Zbiórka na cel charytatywny
– ZUMBA
– Rewia Dziecięco-Młodzieżowa „DINO”

16:00
– Zakończenie biegu, liczenie okrążeń

17:00
– Przekazanie nagród dla zwycięzców
– Podziękowania

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij