X-Frame-Options: SAMEORIGIN Urząd po kontroli NIK | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Urząd po kontroli NIK

Urząd Miejski w Andrychowie może pochwalić się dobrymi wynikami kontroli Najwyższej Izby Kontroli pod względem systemów teleinformatycznych. W rankingu 24 skontrolowanych samorządów zajął 3 miejsce! Gmina została wyróżniona w temacie wdrażania wybranych wymagań dotyczących systemów teleinformatycznych, wymiany krajowych ram interoperacyjności na przykładzie niektórych urzędów gmin miejskich i miast na prawach powiatu.
NIK zwracał uwagę na potrzebę podjęcia przez urzędy szerszych działań w zakresie informowania o e-usługach i ich promowania , co mogłoby wpłynąć na większe zainteresowanie mieszkańców możliwością załatwiania spraw w urzędzie drogą elektroniczną.
Spośród 24 skontrolowanych urzędów siedemnaście udostępniało mniej niż dwadzieścia usług w formie elektronicznej. W Urzędzie Miejskim w Andrychowie można skorzystać czterdziestu dwóch usług elektronicznych, w tym czterech świadczonych przez ePUAP, natomiast pozostałe są dostępne z wykorzystaniem portalu Cyfrowa Małopolska.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij