X-Frame-Options: SAMEORIGIN Trwa budowa parkingu przy kościele w Sułkowicach Bolęcinie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Trwa budowa parkingu przy kościele w Sułkowicach Bolęcinie

Jest to jedno z zadań na które Gmina Andrychów pozyskała dofinansowanie ze środków Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Wadoviana”, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Umowa o dofinansowanie została zawarta w lutym bieżącego roku. Przyznana wartość dofinansowania 411.611,00 zł.

Wykonawca: ZGK Sp. z o.o., ul. Batorego 24, 34-120 Andrychów, wartość szacunkowa zadania: 653.855,43 zł brutto, termin zakończenia przedmiotu umowy: 31.05.2018r., będzie aneksowany na prośbę firmy do 15.06.2018r.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. Budowa parkingu przy kościele w Sułkowicach – Bolęcinie dot. PROW 2014-2020 współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania: „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014 -2020.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij