X-Frame-Options: SAMEORIGIN Teledysk promujący Andrychów ! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Teledysk promujący Andrychów !

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie przy współpracy z rockowym zespołem BIG CYC przygotowało teledysk promujący Andrychów. To szansa, aby pokazać nasze miasto szerszemu gronu odbiorców oraz jedna z form uczczenia jubileuszu 250-lecia lokacji Andrychowa, który przypada na 2017 rok.

Premiera: 30 czerwca 2017

 

Teledysk powstał do utworu „Jesteśmy najlepsi” i akcentuje walory krajobrazowe i turystyczne gminy Andrychów. Zostały w nim przedstawione najbardziej charakterystyczne miejsca, m.in.: Park Miejski, Pałac Bobrowskich, Plac Mickiewicza, Urząd Miasta, Basen Kąpielowy, wieża ciśnień czy samolot. W filmie wykorzystano również sceny z „lotu ptaka” prezentujące panoramę pięknego Andrychowa oraz nie mniej pięknych okolic, jak choćby tereny kompleksu wypoczynkowego i hotelu CZARNY GROŃ w Rzykach oraz malowniczo położonego Hotelu & SPA KOCIERZ w Targanicach. Jest się czym chwalić! „Beskid Mały, wspaniali ludzie, cudowna atmosfera, genialne widoki… i widoki oczywiście na rock’n’rolla i przyszłość!” – mówią muzycy zespołu.

Na ławeczce przy bezalkoholowej „Andrychowiance” usiedli i uroki Andrychowa wychwalali (od lewej):

Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak

Lider zespołu Big Cyc – Krzysztof Skiba

Nieprzeciętny miejscowy artysta – Zbigniew Bury

Teledysk dostępny: www.facebook.com/kulturaandrychow, kanał youtube Kultura Andrychów oraz na stronach www.kultura.andrychow.eu i www.250lat.andrychow.eu.

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc: „Urodziny miasta to zawsze fajna okazja, żeby coś ciekawego nagrać. Było wesoło: biegaliśmy po ulicach, zobaczyliśmy nagą syrenkę, rozmawialiśmy z Burmistrzem. Działo się! Ja nawet wcieliłem się w rolę burmistrza.” Panowie z zespołu żartobliwie opisują to wydarzenie w skrócie: „Zablokowaliśmy przejście dla pieszych wprowadzając w osłupienie okolicznych mieszkańców i kierowców. Mieszkańcy Andrychowa spontanicznie wylegli na ulice powitać nas z transparentami.”

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij