X-Frame-Options: SAMEORIGIN Środki w ramach nowego projektu ZDALNA SZKOŁA + | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Środki w ramach nowego projektu ZDALNA SZKOŁA +

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Laptopy wysokiej jakości umożliwią dzieciom i nauczycielom kontynuowanie realizacji podstawy programowej w warunkach domowych.

16 lipca 2020 r. została podpisana umowa z Centrum Projektów Polska Cyfrowa o powierzenie grantu do 145 000 zł w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 145 000 zł Gmina Andrychów zakupi i udostępni nauczycielom oraz uczniom ok. 50 wysokiej jakości laptopów.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij