X-Frame-Options: SAMEORIGIN Smart Lab – możliwości dofinansowania innowacyjnych projektów | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Smart Lab – możliwości dofinansowania innowacyjnych projektów

Fundacja eRBeKa oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach, adresowanym dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i innych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego w zakresie:

  • Przemysłu 4.0
  • Gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ)
  • Energetyki
  • Gospodarki odpadami

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości finansowania prac B+R i współpracy z przedsiębiorstwami oraz rozwijanie wspólnych inicjatyw projektowych.

Intencją organizatorów jest również wsparcie Beneficjentów podczas przygotowania wniosków projektowych finansowanymi z funduszy unijnych poprzez indywidualne doradztwo. Mamy nadzieję, że projekt przybliży Państwu możliwości płynące ze współpracy nauki z przemysłem w obszarze B+R.

Spotkania organizowane są w Krakowie w dniach 29-30 października.

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką projektu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej: www.erbeka.com.pl

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij