X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nabór do PONE III. Wymiana starych pieców | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nabór do PONE III. Wymiana starych pieców

Ogłoszenie o naborze wniosków o udział w „Programie Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Andrychów (wniosek III)” na 2018 r.

Burmistrz Andrychowa informuje, że Gmina Andrychów pozyskała środki finansowe na wymianę starych pieców węglowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.
Mieszkańcy zainteresowani wymianą starego pieca węglowego na nowoczesny kocioł węglowy, gazowy lub na biomasę, winni złożyć wniosek w okresie naboru tj. od 6 sierpnia do 14 sierpnia 2018 roku.
Wnioski realizowane będą zgodnie z kolejnością ich złożenia i do wysokości zabezpieczonych środków finansowych w budżecie gminy.
Planowana wysokość dotacji wynosi do 75% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż:
• 7 500,00 zł w przypadku wymiany pieca/kotła węglowego na nowy kocioł gazowy kondensacyjny,
• 4 500,00 zł w przypadku wymiany pieca/kotła węglowego na nowy kocioł węglowy lub na biomasę, spełniający wymóg Ekoprojektu.
Wnioski dostępne są w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie (Rynek 15, I piętro, pok. nr 116) oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie (Rynek 15, pok. nr 116) lub telefonicznie pod numerem (33) 842 99 68 lub (33) 842 99 65.

UWAGA:
Termin wymiany pieca i rozliczenia dokumentów do 31 października 2018 roku

Pełna treść uchwały

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij