X-Frame-Options: SAMEORIGIN Rusza projekt Jeżdżę z głową | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Rusza projekt Jeżdżę z głową

Gmina Andrychów otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 14 500,00 zł brutto na realizację projektu „Jeżdżę z głową”. Pozostała kwota w wysokości 40 490,00 zł sfinansowana jest z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców.
Za udział dziecka w szkoleniu, rodzice ponoszą koszt w wysokości 100,00 zł brutto, w której zawarta jest cena za karnety, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz koszt nauki jazdy na nartach. We własnym zakresie należy zapewnić dziecku dojazd na  stok narciarski Czarny Groń.

W ramach zajęć planowane jest 6 dniowe szkolenie dla 90 dzieci z klas III i IV szkół podstawowych Gminy Andrychów. Pierwszeństwo mają dzieci, które nie potrafią jeździć na nartach i nie brały udziału w projekcie „Jeżdżę z głową”.
Zapisy trwają do 9.01.2018r. w szkole, do której uczęszcza dziecko.

Szczegółowe informacje: Urząd Miejski w Andrychowie, Wydział Turystyki Sportu i Kultury.
tel. 33 842 99 35

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij