X-Frame-Options: SAMEORIGIN Referendum, wyniki z naszej okolicy | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Referendum, wyniki z naszej okolicy

Przedstawiamy wstępne dane Państwowej Komisji Wyborczej dotyczące referendum. W powiecie wadowickim w niedzielnym referendum wzięło udział tylko 7,06% uprawnionych. W Andrychowie frekwencja była wyższa. Wyniosła 9,04%.
Tak odpowiadali mieszkańcy Gminy Andrychów:

Na pierwsze pytanie (Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?) na TAK odpowiedziało 80,07 % głosujących.

Na drugie pytanie (Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?) na TAK odpowiedziało 23,01 % głosujących.

Na trzecie pytanie (Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?) na TAK odpowiedziało 92,04 % głosujących.

referendum wyniki

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij