X-Frame-Options: SAMEORIGIN „RAGAR” – firma odbierająca azbest | Archiwalna strona Gminy Andrychów

„RAGAR” – firma odbierająca azbest

Burmistrz Andrychowa informuje, że Wykonawcą realizującym demontaż i usuwanie wyrobów zawierających azbest w ramach Programu pn. „Usuwanie i utylizacja wyrobów zawierających azbest z obszaru Gminy Andrychów” w ramach Działania 5.2 Rozwijanie systemu gospodarki odpadami, Poddziałania 5.2.2 Gospodarka odpadami – SPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 jest: Firma Remontowo- Budowlana „RAGAR” z siedzibą w Krakowie, os. Tysiąclecia 35/16,

Przedstawicielem w/w Firmy prowadzącej prace związane z usuwaniem wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Andrychów jest Pan Wiesław Kołek tel. 508 249 009.
Osoby, które do tej pory nie dokonały zgłoszenia wykonania robót, a u których w ramach Programu będzie prowadzony demontaż wyrobów zawierających azbest winny niezwłocznie dokonać stosownych zgłoszeń budowlanych w Starostwie Powiatowym w Wadowicach, Referacie Zamiejscowym w Andrychowie.
Kserokopia zgłoszenia oraz informacja o niewniesieniu sprzeciwu na to zgłoszenie lub kserokopia ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę obejmująca w/w przedsięwzięcie będzie podstawą do podpisania umowy o dotację w tut. Urzędzie.

Burmistrz Andrychowa
Tomasz Żak

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij