X-Frame-Options: SAMEORIGIN Przetarg na sprzedaż działek w Andrychowie na ul. Lenartowicza | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Przetarg na sprzedaż działek w Andrychowie na ul. Lenartowicza

Burmistrz Andrychowa ogłasza I-szy publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Andrychowie

Przedmiotem przetargu są dwie działki objęte księgą wieczystą KR1W/00045848/3, stanowiące własność Gminy Andrychów, położone w Andrychowie przy ul. Stanisława Lenartowicza, oznaczone jako działki :
– nr 479/68 o pow. 21m2
– nr 479/69 o pow. 21m2
Działki o kształcie prostokątów o wym. 3,5m x 6m, niezabudowane, przylegające do szeregu garaży jednostanowiskowych przeznaczone pod budowę garaży. Teren płaski porośnięty trawą. W ewidencji gruntów działki sklasyfikowane jako Bi. Dojazd do działek od strony ul. Stanisława Lenartowicza istniejącym ciągiem komunikacyjnym. Nabywcy działek zobowiązani będą do utrzymywania w należytym stanie wybudowanych garaży, terenów wokół garaży jak i dróg dojazdowych do nich.
Ujawnione w Dziale I księgi wieczystej KR1W/00045848/3 wzmianki i uprawnienia oraz w Dziale III jako prawa, roszczenia i obciążenia nie dotyczą zbywanych nieruchomości.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części Gminy Andrychów w zakresie parcel położonych w Andrychowie, zatwierdzonym Uchwałą Nr XLIX-463-06 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 28 września 2006r. (z póżn.zm.) w/w działki położone są w terenie oznaczonym symbolem : A7.1/2.UP2 – „tereny obsługi parkingowej”.

Przetarg (licytacja) odbędzie się w dniu 23 marca 2018 r. godz. 12.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Andrychowie Rynek 15, II piętro, sala konferencyjna.

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij