X-Frame-Options: SAMEORIGIN Prośba o wsparcie na rzecz Fundacji ,,WIIR’’ | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Prośba o wsparcie na rzecz Fundacji ,,WIIR’’

Fundacja na Rzecz Wsparcia , Integracji I Rozwoju Osób oraz Rodzin Potrzebujących pn.,, WIIR’’ uprzejmie informuje iż rozpoczęła zbieranie głosów mieszkańców Naszej Gminy na projekt ,,Centrum Asystentury Społecznej’’ który będzie składany w ramach I edycji ,,Małopolskiego Budżetu Obywatelskiego’’ Można oddawać głos do dnia 6 lipca 2016r. na projekt ,,Centrum Asystentury Społecznej’’ nr PKWA PO 32 poprzez wypełnienie wniosku w wersji elektronicznej lub papierowej. Wnioski dostępne są na stronie internetowej www.bo.małopolska.pl lub w biurze Fundacji: Andrychów ul. Starowiejska 22 pok. 412 od poniedziałku do środy w godz. 15.00-16.00 oraz w czwartki od 9.00-10.00 . Wnioski zostaną przekazane do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.
Stworzenie Centrum Asystentury Społecznej umożliwi osobom niepełnosprawnym oraz starszym lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu społecznym.

 

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij