X-Frame-Options: SAMEORIGIN Projekt „Jeżdżę z głową” 2021 zakończony | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Projekt „Jeżdżę z głową” 2021 zakończony

Gmina Andrychów po raz 10 zrealizowała projekt „Jeżdżę z głową” 2021 w ramach zadania: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Projekt zorganizowany został przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Gminę Andrychów.

09 marca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie akcji, wręczenie dyplomów i złotych medali. Przypomnijmy, że projekt był dedykowany dzieciom z III i IV klas szkół podstawowych Gminy Andrychów, które od 03 marca 2021 r., brały udział w 6-cio dniowym szkoleniu (20 godzin nauki) na stacji narciarskiej Czarny Groń . Całkowity koszt nauki jazdy na nartach dla 84 dzieci wynosił 59 640,00 zł.
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego udzielił wsparcie finansowe w wysokości 18 100,00 zł. Pozostała wysokość 41 540,00 zł sfinansowana została z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców.

Akcja ta cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Mamy nadzieję, że młodzi sportowcy nie poprzestaną na uprawianiu tego sportu i w miarę możliwości będą go kontynuować, zachęcając tym samym do aktywności swoich najbliższych.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij