X-Frame-Options: SAMEORIGIN Projekt gminnego programu rewitalizacji – konsultacje | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Projekt gminnego programu rewitalizacji – konsultacje

Burmistrz gminy Andrychów zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu gminnego programu rewitalizacji oraz projektu uchwały ws. zasad wyznaczania oraz zasad działania składu komitetu rewitalizacji

Na podstawie art. 7 ust. 3 ustawy z dnia 9 października 2015 r., o rewitalizacji (Dz.U. z 2015 r. poz. 1777) Burmistrz Gminy informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych dot., projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Andrychów oraz projektu uchwały w sprawie zasad wyznaczania oraz zasad działania składu komitetu rewitalizacji.

Osoby zainteresowane tematyką objętą zakresem konsultacji mogą składać uwagi w terminie od 08.12.2016 roku do 06.01.2017 roku, w następujący sposób:
– w formie pisemnej poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie internetowej gminy), który należy przesłać na adres mailowy: konsultacje@andrychow.eu lub pocztą na adres Urzędu Gminy:
Urząd Gminy Andrychów, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów, Z dopiskiem: Rewitalizacja

– ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Gminy w pokoju nr 122 lub telefonicznie pod nr 338429960 w godzinach pracy Urzędu Gminy Andrychów.

W ramach konsultacji społecznych odbędzie się otwarte spotkanie w formie debaty społecznej w dniu 19.12.2016 r. (szczegółowe miejsce i godziny spotkania zostaną podane później), podczas którego omówiony zostanie projekt Gminnego Programu Rewitalizacji oraz projektu uchwały ws. zasad wyznaczania oraz zasad działania składu Komitetu Rewitalizacji.

Projekt Gminnego Programu Rewitalizacji oraz uchwały ws. zasad wyznaczania oraz zasad działania składu Komitetu Rewitalizacji dostępne są na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Andrychów oraz w Referacie Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Obsługi Inwestora w pokoju nr 122 w godzinach pracy Urzędu Gminy Andrychów.
Niezwłocznie po zakończeniu niniejszych konsultacji sporządzona zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia, omówienie ich przebiegu oraz zgłoszonych uwag wraz z odniesieniem się do nich.

Po uchwaleniu przez Radę Miasta uchwały dot. Zasad wyznaczania oraz zasad działania składu komitetu ds. rewitalizacji, uruchomiony zostanie nabór na kandydatów do wskazanego komitetu, a następnie zostanie on powołany w drodze Zarządzenia Burmistrza.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij