X-Frame-Options: SAMEORIGIN Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kaplicy p.w. św. Bartłomieja w Zagórniku | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kaplicy p.w. św. Bartłomieja w Zagórniku

Gmina Andrychów zrealizowała projekt pn. „Prace konserwatorskie i restauratorskie wnętrza kaplicy p.w. św. Bartłomieja w Zagórniku wraz z wyposażeniem ruchomym” mający na celu rozwój obszaru w szczególności w kierunku turystyki, rekreacji, kultury i dziedzictwa współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ”Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu było zwiększenie atrakcyjności turystycznej Gminy Andrychów poprzez przeprowadzenie konserwacji wnętrza wraz z wyposażeniem ruchomym zabytkowej kaplicy p.w. św. Bartłomieja w Zagórniku.

Dzięki realizacji projektu obiekt o szczególnym znaczeniu historycznym oraz architektonicznym został uratowany przed dalszą degradacją. Dawną świetność odzyskało zarówno wnętrze kaplicy jak i zabytkowe wyposażenie ruchome.
Poniżej przedstawiamy fotografie obrazujące efekt wykonanych prac konserwatorskich.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij