X-Frame-Options: SAMEORIGIN Praca na krytym basenie. Nabór pracowników! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Praca na krytym basenie. Nabór pracowników!

Ogłoszenie Dyrektora Miejskiego Ośrodka, Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie z dnia 6 czerwca 2019 r.

W związku z planowanym uruchomieniem we wrześniu 2019 r. basenu krytego w Andrychowie w miesiącu czerwcu 2019 r. prowadzony będzie nabór na stanowiska pomocnicze, tj:

 1. Ratownik wodny (zgodnie z art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych jest to osoba posiadająca wiedzę i umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego i technik pływackich oraz inne kwalifikacje przydatne w ratownictwie wodnym i spełniająca wymagania określone w ustawie z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym dla lekarza systemu, pielęgniarki systemu, ratownika medycznego realizujących doskonalenie zawodowe lub ratownika, zatrudniona lub pełniąca służbę w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego lub będąca członkiem tego podmiotu)
 2. Sprzedawca biletów
 3. Sprzątaczka
 4. Pracownik techniczny

Wszystkich zainteresowanych proszę o składanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 15 czerwca 2019 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie przy ul. Rynek 27:

 • osobiście: pn., śr., czw. 7:30 – 15:30, wt. 7:30 – 17:00, pt. 7:30 – 14:00
 • e – mailowo: biuro@moskit.andrychow.eu
 • pocztą: na adres siedziby MOSKiT.

Składane CV powinny być podpisane własnoręcznie i opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

  

 • Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie, ul. Rynek 27, 34 – 120 Andrychów.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie pod adresem: iodo@moskit.andrychow.eu.
 • Dane będą przetwarzane do celów niniejszej rekrutacji i nie będą przekazywane osobom trzecim.
 • Obowiązek podania danych przez osoby ubiegające się o pracę wynika z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. 2018, poz. 917) oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2018, poz. 1260).
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
 • Dokumenty kandydata wyłonionego w trakcie naboru, z którym zostanie nawiązany stosunek pracy, dołącza się do jego akt osobowych.
 • Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną zniszczone.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij