X-Frame-Options: SAMEORIGIN Powstają nowe miejsca parkingowe przy szkole w Roczynach | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Powstają nowe miejsca parkingowe przy szkole w Roczynach

​Dziesięć miejsc postojowych (w tym dwa stanowiska dla kierowców niepełnosprawnych) powstaje przy Zespole Szkół Samorządowych w Roczynach. Zadanie jest realizowane w ramach zagospodarowania terenu przyszkolnego. Za prace odpowiada Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie, a budowa parkingu (wraz z remontem ogrodzenia szkoły) kosztuje 133 tys. zł.

Budowa miejsc parkingowych powinna ułatwić życie rodzicom, którzy przywożą lub odbierają swoje pociechy ze szkoły. Do tej pory parkowali wzdłuż ul. Szkolnej, co utrudniało nnym użytkownikom korzystanie z tej drogi. Prace planowo mają zakończyć się do końca czerwca, ale jest szansa, że robotnicy zejdą z placu budowy wcześniej. Łagodna zima pozwala bowiem na przeprowadzenie remont w lutym.

Zagospodarowanie terenu przy ZSS w Roczynach podzielono na etapy. Docelowo ma tutaj powstać m.in. boisko wielofunkcyjne. Dalsze etapy będą jednak realizowane zgodnie z harmonogramem budżetowo-inwestycyjnym.

źródło: Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij