X-Frame-Options: SAMEORIGIN „Pierwszy dzwonek” wsparcie 2015/2016 uczniów z rodzin wielodzietnych 3+. | Archiwalna strona Gminy Andrychów

„Pierwszy dzwonek” wsparcie 2015/2016 uczniów z rodzin wielodzietnych 3+.

Ośrodek Pomocy Społecznej przypomina, że tylko do jutra można zdeklarować swój udział w programie „Pierwszy dzwonek”.
Tak jak w ubiegłorocznej edycji, program ma na celu wsparcie na rok szkolny 2015/2016 uczniów z rodzin wielodzietnych 3+ z województwa małopolskiego w zakresie zwiększenia ich szans edukacyjnych.
Do programu przystąpić mogą rodziny wielodzietne 3+, w której dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 150% kryterium dochodowego w rodzinie uprawniającego do świadczeń z pomocy społecznej – tj. 684 zł netto (art. 8 ust 1 pkt 2 ustawy o pomocy społecznej) .

W ramach programu można uzyskać dofinansowanie na zakup materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych w szczególności podręczników wymaganych według programu szkoły podstawowej, gimnazjum, lub szkoły ponadgimnazjalnej.
Deklarację można uzyskać i złożyć w siedzibie Ośrodka w Andrychowie przy ul. Starowiejskiej 22 b w dniu dzisiejszym i jutrzejszym do godziny 20.00.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij