X-Frame-Options: SAMEORIGIN Pani Ludwika skończyła 101 lat  | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Pani Ludwika skończyła 101 lat 

 Pani Ludwika Żydek skończyła 101 lat. Jest jedną z najstarszych mieszkanek naszej gminy. Urodziny obchodziła 1 lutego, a dziś (środa, 10 lutego) dostojną jubilatkę odwiedzili burmistrz Tomasz Żak oraz sekretarz gminy Grażyna Łoboda.

Goście złożyli pani Ludwice życzenia zdrowia i pomyślności, wręczyli jej bukiet pełen róż oraz drobny upominek od gminy. Był też urodzinowy tort, przygotowany przez rodzinę pani Ludwiki.

Jubilatka do dziś zachowała mnóstwo energii, chętnie dzieli się wspomnieniami z rodziną i każdym, kto ją odwiedzi. Urodziła się we Frydrychowicach, pochodzi z wielodzietnej rodziny. Przez wiele lat zajmowała się wychowywaniem dzieci, a potem pracowała jako kucharka w andrychowskich restauracjach (stołówkach). Mieszka w Andrychowie, na os. Lenartowicza.

Z okazji urodzin pani Ludwice i jej bliskim życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: Pani Ludwika skończyła 101 lat – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij