X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ostatni odcinek Zarzecznej do przebudowy | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ostatni odcinek Zarzecznej do przebudowy

W najbliższym tygodniu rozpocznie się gruntowna przebudowa ponad kilometrowego odcinka ul. Zarzecznej w Roczynach. To ostatni fragment tej ulicy, która do końca marca przyszłego roku będzie całkowicie przebudowana.

Dziś nienaprawiony odcinek Zarzecznej wygląda fatalnie, i tak samo fatalnie się po nim jeździ, choć to jedna z najdłuższych ulic w Roczynach. Mieszkańcy doczekali się jednak remontu swojej ulicy – dziś (11 września 2015) w Urzędzie Miejskim burmistrz Tomasz Żak wraz ze skarbniczką Dorotą Żywioł podpisali umowę z Franciszkiem Frycem właścicielem Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowo-Mostowego GROG-BUD ze Spytkowic, wykonawcy robót, który wygrał przetarg. Wartość zadania to ponad 948 tys. zł, a termin ukończenia prac wyznaczono 31 marca 2016 r.
W ramach tej inwestycji będzie nie tylko położona nowa nawierzchnia, ale też DROG-BUD wykona pobocza i zjazdy do posesji, odwodnienia drogi oraz umocni skarpy.
Zarzeczna Roczyny 2
Zarzeczna Roczyny 3
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij