X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ogłoszenie o uzupełniającym naborze deklaracji na wymianę starego kotła węglowego | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ogłoszenie o uzupełniającym naborze deklaracji na wymianę starego kotła węglowego

Burmistrz Andrychowa ogłasza uzupełniający nabór deklaracji udziału w planowanym przez Gminę Andrychów dofinansowaniu do wymiany systemu ogrzewania z węglowego na gazowy w ramach środków unijnych na lata 2017 – 2020. Możliwość dofinansowania do wymiany kotła gazowego może wynieść do 8 000,00 zł, jednak nie więcej niż 350 zł za 1 kW mocy. Dodatkowo można uzyskać dofinansowanie do kosztów instalacji w wysokości 6 000,00 zł.

 Deklarację należy składać w terminie od 29 maja do 16 czerwca 2017 r. w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, w pokoju nr 116 lub wysłać pocztą na adres Urząd Miejski w Andrychowie, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów. Deklaracje będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością ich złożenia.

Formularze deklaracji znajdują się do pobrania w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15, pokój 116 (I piętro) oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij