X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ogłoszenie Gminnego Biura Spisowego w Andrychowie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ogłoszenie Gminnego Biura Spisowego w Andrychowie

Gminne Biuro Spisowe przypomina o trwającym do 30 listopada 2020 r. Powszechnym Spisie Rolnym. Z gospodarstwami objętymi obowiązkiem spisowym w ciągu najbliższych dni skontaktują się rachmistrzowie spisowi. Kontakt ten będzie odbywał się bezpośrednio – rachmistrz odwiedzi gospodarstwo oraz pośrednio – przez telefon. Prosimy wszystkie osoby, objęte spisem o współpracę z rachmistrzami oraz rzetelne udzielenie informacji na zadane pytania.

Ponadto w dalszym ciągu istnieje możliwość przeprowadzenia samospisu internetowego. Każdy rolnik może dokonać spisu w domu za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl. Rolnicy nie posiadający w domu komputera lub telefonu z dostępem do internetu mają do dyspozycji bezpłatne stanowisko komputerowe z łączem internetowym w lokalu gminnego biura spisowego tj. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Andrychowie, ul. Rynek 16.

Więcej informacji dotyczących Powszechnego Spisu Rolnego znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie – zakładka Powszechny Spis Rolny lub stronie Głównego Urzędu Statystycznego.

 

/-/ Ewa Rohde-Trojan
Zastępca Gminnego Komisarza Spisowego

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij