X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nowy most do osiedla Sordyle w Rzykach | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nowy most do osiedla Sordyle w Rzykach

Już za kilka dni ruszy przebudowa mostu na Rzyczance, przez który prowadzi dojazd do osiedla Sordyle. Prace mają się zakończyć w kwietniu przyszłego roku.

Dziś w Urzędzie Miejskim podpisano poprzetargową umowę z firmą STAHBUD z Andrychowa, tym samym wykonawcą, który przebudowywał już most w centrum Rzyk. Umowę w imieniu Gminy Andrychów podpisali burmistrz Tomasz Żak oraz skarbniczka Dorota Żywioł, a ze strony STAHBUDU – jego właściciel Stanisław Murgas.


Wykonawca ma rozebrać istniejącą konstrukcję, wykonać wszelkie roboty ziemne, zbudować nowy most i wykonać podbudowy do obustronnego dojazdu. Ponadto STAHBUD odpowiedzialny jest za organizację ruchu wraz z oznakowaniem, a także zabezpieczenie wszelkich dojazdów do posesji w czasie przebudowy mostu. Wartość wszystkich robót wyniesie 450 tys. złotych brutto.

Źródło: Nowy most do osiedla Sordyle – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij