X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nieruchomość w Andrychowie w rejonie ulicy Fabrycznej na sprzedaż | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nieruchomość w Andrychowie w rejonie ulicy Fabrycznej na sprzedaż

Burmistrz Andrychowa ogłasza II-gi publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Andrychowie w rejonie ulicy Fabrycznej

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość objęta księgą wieczystą nr KR1W/00061572/5, położona w Andrychowie w rejonie ulicy Fabrycznej, składająca się z działek nr 1502/7, 1508/8, 1508/10, 1508/12 i 1509/6 o łącznej powierzchni 0,2386 ha.
Zbywane działki stanowią jeden kompleks o kształcie zbliżonym do prostokąta o długości około 210 m i szerokości około 13-15 m. W najbliższym otoczeniu znajdują się tereny zabudowane budynkami przemysłowymi i magazynowymi oraz czynna linia kolejowa. Do nieruchomości brak jest dojazdu, a media znajdują się w odległości kilkudziesięciu metrów. Działki 1508/8, 1508/10 i 1508/12 porośnięte są trawą, natomiast działkę nr 1502/7 porastają drzewa i krzewy. Na działce nr 1509/6 posadowione jest nietrwałe ogrodzenie, a ponadto jej część utwardzona jest gruzem i żwirem.
Nieruchomość jest przedmiotem umowy dzierżawy zawartej na czas nieoznaczony z możliwością jej rozwiązania lub zmiany w każdym czasie za porozumieniem stron lub za 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. W myśl art. 678 Kodeksu cywilnego Nabywca wstąpi w stosunek dzierżawy w miejsce wydzierżawiającego tj. Gminy Andrychów.
Nieruchomość nie jest przedmiotem innych zobowiązań i wolna jest od obciążeń.
Przedmiotowe działki w ewidencji gruntów i budynków sklasyfikowane są jako Tk – tereny kolejowe, jednak nie stanowią terenów zamkniętych w rozumieniu przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne i nie są objęte decyzją nr 3 Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 24 marca 2014r. (z późn.zm.) w sprawie ustalenia terenów, przez które przebiegają linie kolejowe, jako terenów zamkniętych.

Przetarg (licytacja) odbędzie się w dniu 20 października 2017r. o godz.10-tej w budynku Urzędu Miejskiego w Andrychowie, Rynek 15, II piętro, sala konferencyjna.

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij