X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nieodpłatnie przeglądy budynków przy pomocy kamery termowizyjnej | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nieodpłatnie przeglądy budynków przy pomocy kamery termowizyjnej

W ramach programu LIFE, którego partnerem jest Gmina Andrychów w terminie od dnia 9 marca do dnia 23 marca 2020 r. Ekodoradca będzie wykonywał nieodpłatnie przeglądy budynków na terenie gminy przy pomocy kamery termowizyjnej.

Każdy budynek emituje ciepło, które ucieka bezpowrotnie do atmosfery. W naszym interesie jest, aby było go jak najmniej, ponieważ wtedy zużyjemy mniej energii na ogrzewanie i obniżymy rachunki. Badanie kamerą termowizyjną pomaga ocenić stan izolacji termicznej, szczelność stolarki budowlanej czy wady instalacji grzewczych.

Ważne!

Aby możliwe było wykonanie przeglądu termowizyjnego, różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku powinna wynosić co najmniej 15° C. Miarodajne badanie musi być przeprowadzone w dni pochmurne, bądź wczesnym rankiem lub późnym popołudniem (nie może być to dzień słoneczny, dzień z opadami bądź silnym wiatrem).

Osoby zainteresowane wykonaniem pomiarów prosimy o kontakt z Ekodoradcą telefonicznie pod nr tel. 33 842 99 68 bądź osobiście w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, pok. 116, I piętro. Liczba miejsc jest ograniczona, a przeglądy wykonywane będą w terminie 9-23 marca br. przy uwzględnieniu w/w warunków atmosferycznych. Powyższe przeglądy termowizyjne budynków nie są specjalistycznymi badaniami, a jedynie pozwolą sprawdzić czy izolacja termiczna dobrze spełnia swoje zadanie.

Uwaga!

Akcja przeglądów termowizyjnych nie jest powiązana z uczestnictwem w projektach wymiany pieców węglowych na nowe ekologiczne kotły węglowe, gazowe, na biomasę lub pompę ciepła.

ogłoszenie Burmistrza – pomiary kamerą termowizyjną

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij